انواع پروتز (ایمپلنت) سینه جهت افزایش سایز

انواع پروتز (ایمپلنت) سینه جهت افزایش سایز

افزایش سایز سینه، شامل استفاده از انواع پروتز (ایمپلنت) پستان یا انتقال چربی برای افزایش اندازه سینه ها می باشد.

ایمپلنت یا پروتز سینه سالین (نمکی)

پروتز (ایمپلنت) سینه سالین با آب شور استریل پر می شود. اینو نوع پروتز دارای یک ساختار درونی هستند که هدف آن ایجاد ایمپلنت طبیعی است. در صورت کاشت این نوع از ایمپلنت سینه، ایمپلنت سالین فروکش خواهد کرد و نمک جذب می شود و به طور طبیعی توسط بدن دفع می شود.

ایمپلنت های سینه سالین یک شکل یکنواخت و مستحکم را فراهم می کنند. این نوع از انواع پروتزهای سینه برای زنان در سن ۱۸ سالگی یا بیشتر از نظر FDA تایید شده است.

ایمپلنت سینه سیلیکون

انواع پروتز (ایمپلنت) سینه سیلیکونی با ژل سیلیکون پر می شوند. ژل کمی شبیه به بافت سینه طبیعی است.

اگر شما ایمپلنت های سیلیکونی را انتخاب می کنید، ممکن است لازم باشد به طور منظم به جراح پلاستیک خود مراجعه کنید تا ایمپلنت ها به درستی کار کنند. غربالگری اولتراسوند یا MRI می تواند وضعیت ایمپلنت های پستان را ارزیابی کند.

ایمپلنت های سینه سیلیکون از انواع پروتز های سینه ای هستند که برای زنان در سنین ۲۲ یا بالاتر مناسب هستند.

ایمپلنت سینه چسبی

ایمپلنت های مقاوم به فرم گاهی اوقات به عنوان ایمپلنت های سینه چسبی نامیده می شوند، زیرا آنها حتی در صورت شکستن پوسته ایمپلنت هم شکل خود را حفظ می کنند.

سازگاری ژل سیلیکون داخل این نوع از انواع پروتز ضخیم تر از ایمپلنت های ژل سیلیکون است. همچنین این ایمپلنت ها قوی تر از ایمپلنت های اولیه هستند.

ایمپلنت سینه گرد

متقاضیان تمایل بیشتری به ایمپلنت های گرد دارند. از آنجا که پروتزها در شکل یکسان هستند، نگرانی کمتر نسبت به چرخاندن آنها از محل وجود دارد.

ایمپلنت سینه نرم

ایمپلنت های سینه نرم احساس راحتتری به شخص می دهند. این نوع از انواع پروتز های سینه می توانند هنگام جابه جایی در کیسه ایمپلنت پستان حرکتی طبیعی تر دارند.

ایمپلنت پستان با بافت ویژه

جهت مشاهده نمونه های جراحی زیبایی سینه ( پستان )

کلیک کنید …

دیدگاه‌تان را بنویسید: