دپارتمان جراحی زیبایی

جراحی زیبایی : راه حلی متمرکز بر بهبود ظاهر فردی

جراحی زیبایی، به انواع اعمال جراحی پزشکی گفته می شود که برای ایجاد تغییر و زیباسازی یا رفع آسیب‌های ظاهری فیزیکی بخشی از صورت یا بدن توسط پزشک متخصص جراحی زیبای انجام می‌شود . روش ها، تکنیک ها و اصول جراحی زیبایی، به طور کامل بر بهبود و زیبا تر شدن ظاهر فرد کاندید عمل جراحی زیبایی تمرکز دارد . جراحی زیبایی را می توان در تمام قسمت های بدن مانند بینی , سینه , باسن , شکم , پهلو و …  انجام داد . جراحی زیبایی به هیچ عنوان جنبه الزامی ندارد و افراد با اختیار عمل کامل می توانند نسبت به انجام انواع جراحی زیبایی اقدام نمایند .

جراحی زیبایی شامل موارد بسیار زیادی می باشد که از آن جمله می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

زیرشاخه های جراحی زیبایی

1- جراحی زیبایی صورت که این جراحی زیبایی شامل لیفت صورت و گردن _ لیفت پیشانی و ابرو  _ جراحی پلک _ تزریق چربی صورت  _ زیبایی خطوط صورت _  زیبایی لب و خط لبخند  _ بوتاکس _  چین و چروک و افتادگی صورت _ تزریق فیلرها و … می باشد . تزریق فیلر در نواحی مختلف صورت جهت زیبایی انجام می شود که شمال : تزریق زیر چشم _ فرم دهی به گونه _ فرم دهی به چانه _ فرم دهی به خط لبخند _ افزایش حجم لب و … می باشد .

2- جراحی زیبایی سینه و پستان که این جراحی زیبایی شامل پروتز سینه و پستان _ کوچک کردن سینه و پستان _ لیفت سینه و پستان _ تزریق چربی سینه و پستان _ لیپوساکشن سینه و پستان _ هم اندازه کردن سینه و پستان و …  می باشد .

3- جراحی زیبایی چانه , غبغب و گردن که این جراحی زیبایی شامل لیپولیز چانه , غبغب و گردن _ عمل باز چانه , غبغب و گردن _ بوتاکس و فیلر جهت زیبایی چانه , غبغب و گردن و … می باشد .

4- جراحی زیبایی شکم , پهلو و پشت که این جراحی زیبایی شامل لیپو لیزر توسط  MPX_ جراحی پلاستیک شکم _ ابدو مینوپلاستی _ لیزر لیپو اسکالچر توسط اسمارت لیپو MPX و … می باشد .

5- جراحی زیبایی بازو و ران‌ که این جراحی زیبایی شامل لیفت بازو _ براکیوپلاستی _ لیپولیز بازو _ لیفت ران _ Thigh Lift _ لیپولیز ران _ لابیاماژور _ تزریق چربی به ناحیه دستگاه تناسلی خارجی _ لابیاپلاستی  _ کوچک کردن لبه های بیرونی واژن جهت زیبایی واژن و … می باشد .

برای مشاهده نمونه جراحی های زیبایی اینجا کلیک کنید …